Nabídka zaměstnání: laborant/ka přípravy hornin a separace minerálů (Praha 6 – Lysolaje)

Nabídka zaměstnání: laborant/ka přípravy hornin a separace minerálů (Praha 6 – Lysolaje)

Pracovní úvazek: 1,0

Doba platnosti pracovní smlouvy: na jeden rok s možností uzavření smlouvy na dobu neurčitou

Hledáme na technickou pozici laboranta či laborantku, na plný pracovní úvazek do naší laboratoře sloužící k přípravě horninových vzorků pro následnou analýzu. Pracovní náplň bude zahrnovat drcení a mletí hornin, separace minerálů pomocí gravitačních metod, magnetického pole a těžkých kapalin. Následně kontrola vyseparované frakce pod optickým mikroskopem.

Požadavky: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe přírodovědného nebo technického směru, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, čistota a přesnost dodržovaných postupů. Praxe v mineralogii a mikroskopii akcesorických minerálů výhodou. Jednotlivé metody zaučíme.

Nabízíme: zázemí stabilní vědecké společnosti, příjemné pracovní prostředí, pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové kurzy, příspěvky ze sociálního fondu, možnost parkování v areálu ústavu

Datum nástupu: přihlášky včetně motivačního dopisu zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu do 15. 10. 2020. Nástup od 1. listopadu 2020 nebo dle dohody.

Mzda: tarifní mzda (základ) 20 – 32 tis. Kč /měsíčně podle dosaženého vzdělání a kvalifikace, navíc s možností navýšení mzdy z externích zakázek.

Žádosti o přijetí včetně dokladů o dosaženém vzdělání, životopisu a přehledu o absolvované praxi, zasílejte prosím na adresu petrackovaatgli [dot] cas [dot] cz.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Geologický ústav AV ČR, v.v.i. IČO: 67985831, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Úplné znění nabídky zaměstnání je ke stažení zde.