Nabídka zaměstnání: laborant/ka v čisté laboratoři (Praha 6 – Lysolaje)

Nabídka zaměstnání: laborant/ka v čisté laboratoři (Praha 6 – Lysolaje)

Pracovní úvazek: 0,8 – 1,0
Doba platnosti pracovní smlouvy: na jeden rok s možností uzavření smlouvy na dobu neurčitou

Hledáme na technickou pozici laboranta či laborantku, na plný nebo nižší pracovní úvazek (0,8 – 1,0) do naší čisté laboratoře sloužící k chemické přípravě geologických a environmentálních vzorků pro následnou analýzu pomocí hmotnostní spektrometrie. Pracovní náplň bude zahrnovat chemickou přípravu různých typů vzorků, tj. chemický rozklad a následnou separaci vybraných prvků (např. Sr, Nd, Pb a Os) pomocí iontové chromatografie.

Požadavky: absolvent VŠ chemického anebo přírodovědeckého zaměření (Mgr., Ing.), příp. PhD., samostatnost, pečlivost, iniciativní přístup, min. pasivní znalost anglického jazyka, zkušenosti v chemické laboratoři výhodou, zaškolení na provoz čisté laboratoře zajistíme.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv, moderní a zajímavá vědecká témata, pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání v analytické chemii.

Datum nástupu: přihlášky včetně motivačního dopisu zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu do 15. 10. 2020. Nástup od 1. listopadu 2020 nebo dle dohody.

Mzda: tarifní mzda (základ) 20 – 32 tis. Kč /měsíčně podle dosaženého vzdělání a kvalifikace, navíc s možností navýšení mzdy z již probíhajících vědeckých projektů a zakázek.

Žádosti o přijetí včetně dokladů o dosaženém vzdělání, životopisu a přehledu o absolvované praxi, zasílejte prosím na adresu petrackovaatgli [dot] cas [dot] cz.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Geologický ústav AV ČR, v.v.i. IČO: 67985831, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Úplné znění nabídky zaměstnání je ke stažení zde.